Opis materiału edukacyjnego.

Interaktywna matematyka.

Sposób zamawiania.

Wybrany z katalogu zestaw ćwiczeń dla danego tematu lekcji lub grupa ćwiczeń dla działu tematycznego, klasy lub szkoły (trzy klasy) mogą być zamówione wyłącznie przez osobę posiadającą konto w portalu. Osoba ta po dokonaniu logowania do systemu i wyborze pozycji z katalogu ćwiczeń, dokonuje zamówienia kliknięciem na odpowiedni przycisk. W zależności od wybranego zakresu ćwiczeń uruchamiane są określone procedury obsługi zamówienia.

Zamówienia zestawu ćwiczeń dla wybranego tematu lekcji oraz grupy tematów z okreśłonego działu obsługiwane są elektronicznie. W zależności od wybranej formy płatności aktywacja dostępu do ćwiczeń może trwać od kilku minut do kilkunastu godzin. Jest to uzależnione od szybkości realizacji bankowych transakcji elektronicznych.

Zamówienia na grupowy dostęp do ćwiczeń obsługiwane są indywidualnie przez Dział Obsługi Klienta. W tym trybie obsługiwane są zamówienia na dostęp do pełnego zestawu ćwiczeń dla wybranej klasy lub całej szkoły (zestaw trzyklasowy). Zamówienia składane są poprzez potral, ale ich obsługa nie przebiega automatycznie, tylko przez bezpośredni kontakt Działu Obsługi Klienta z Zamawiającym.

Aby optymalnie wykorzystać okres dostępu do ćwiczeń zalecane jest wcześniejsze przetestowanie gotowości komputera Zamawiającego do współpracy z portalem. Czynności z tym związane opisane są w wymaganiach technicznych jakie musi spełniać komputer Zamawiającego, aby móc pracować z materiałem interaktywnych ćwiczeń.

Ostatnia modyfikacja: Friday, 20 September 2013, 03:25 PM